Co bych si chtěla splnit v roce 2014?

10. ledna 2014 v 14:11 | sarah-lee |  Z meho zivota
Někdo si dává na nový rok předsevzetí a já si místo toho udělám malý seznam, co bych si chtěla splnit v novém roce. Proto mě napadlo udělat tu článek a podělit se s vámi, co si přeji :)


1. Parfém Coco Chanel - koupit si parfém od Chanelu je můj záměr docela dlouho. Když jdu nakupovat a jdu okolo Douglas nebo nějaké parfumérky jdu si k ní pokaždé čichnout :D. Kvůli jeho "trošku" vyšší ceně si musím na něj chvíli počkat.

2. Zhubnout pár kil - musím popravdě říct, že tuto věc jsem si dala jako předsevzetí. Přibrala jsem najednou 5 kg navíc a dost se to na mě projevilo, tak bych chtěla svoji váhu zpět - ps. už na tom pracuji!

3. Odmaturovat - tak to je asi přání mnohých z nás. Letos dělám poslední ročník na obchodní škole a v květnu mě čekají zkoušky - drže mi palečky!

4. Přijmačky na VŠ - stejně tak je mým přáním, aby v době zkoušek udělala přijmačky na VŠ. Přemýšlela jsem dlouho jestli mám dál pokračovat, ale pak jsem si řekla, že za zkoušku nic nedám, třeba se zadaří.

5. Botky - samozřejmě v seznamu mých přání nesmí chybět něco pro radost. Strašně se mi líbí tento styl bot, chtěla bych si aspoň jedny koupit. I když se na nich asi zabiju :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama